Dramatycznie zakończył się wypadek na przejeździe kolejowym w Berejowie. Szynobus potrącił auto, które nie zatrzymało się przed torami. Zginął jeden mężczyzna.
Wszystko zdarzyło się we wtorek rano przed godziną 6 rano. Strażaków o wypadku powiadomili mieszkańcy Berejowa, gdzie doszło do zderzenia audi z szynobusem.
Po przyjechaniu na miejsce strażacy musieli poradzić sobie ze zgniecionym samochodem. W wypadku zginął jeden z mężczyzn. Dwóch zostało przewiezionych do szpitala w ciężkim stanie. Według informacji do jakich dotarł Przegląd Lubartowski wiele wskazuje na to, że kierowca audi nie zatrzymał się ani nie zwolnił przed niestrzeżonym przejazdem kolejowym.
Jak mówią świadkowie zdarzenia kierowcy bardzo często przejeżdżają przez przejazd nie zatrzymując się przed nim.
– To nawyki z przed lat. Bo szynobus na trasie Lubartów-Parczew pojawił się stosunkowo niedawno – mówią.