Ogłoszenie o pracę – ELEKTRYK w firmie Techmlek

techmlek

Techmlek- autoryzowany dealer marek Kubota, DeLaval oraz jedna z największych firm obsługujących gospodarstwa rolne w zakresie maszyn rolniczych i urządzeń do produkcji mleka w Polsce południowo-wschodniej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Elektryk

Zadania na stanowisku:

– Wykonywanie napraw i remontów układów sterowniczych maszyn i urządzeń

– Przeglądy elektryczne układów sterowniczych

– Udział w instalowaniu nowych maszyn i urządzeń

Oczekiwania:

– Umiejętność czytania schematów elektrycznych

– Dyspozycyjność

– Prawo jazdy kat.B poparte praktyką w prowadzeniu pojazdów

Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

– Zatrudnienie na umowę o pracę

– Atrakcyjny system wynagrodzenia

– Wsparcie w procesie szkoleń

– Możliwość podwyższenia kwalifikacji zawodowych

Prosimy o przesłanie swojego CV do dnia 30.06.2019 na adres e-mail: techmlek@techmlek.com.pl oraz o dopisanie następującej formuły:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesy rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. nr 133, poz. 883).