Ogłoszenie o pracę – Elektromechanik w firmie Techmlek

techmlek

Techmlek- autoryzowany dealer marek Kubota, DeLaval oraz jedna z największych firm obsługujących gospodarstwa rolne w zakresie maszyn rolniczych i urządzeń do produkcji mleka w Polsce południowo-wschodniej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Elektromechanik

Zadania na stanowisku:

– udział w montażach urządzeń będących w naszej ofercie

– wykonywanie okresowych przeglądów elektrycznych i mechanicznych

– diagnostyka i serwis istniejących instalacji

Oczekiwania:

– umiejętność czytania schematów elektrycznych

– dyspozycyjność

– prawo jazdy kat.B poparte praktyką w prowadzeniu pojazdów

umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

– zatrudnienie na umowę o pracę

– atrakcyjny system wynagrodzeń

– szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: techmlek@techmlek.com.pl oraz o dopisanie następującej formuły: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesy rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. nr 133, poz. 883).