Do wypadku doszło kilka minut po 14-ej na skrzyżowaniu ul. Lipowej z obwodnicą Lubartowa.
Wskutek zderzenia samochodu ciężarowego obsługującego Centrum Dystrybucyjne Biedronki z dwoma samochodami osobowymi hondą civic i fordem focusem jedna osoba z poważnymi obrażeniami trafiła do szpital Na miejscu trwa akcja ratownicza z udziałem trzech zastępów Państwowej Straży Pożarnej, dwóch karetek i funkcjonariuszy policji.
W wypadku najmocniej ucierpiała osoba podróżująca fordem focusem. Auto jest mocno zmiażdżone, strażacy musieli rozciąć pojazd aby wydobyć kierowcę. Kierowca hondy nie odniósł poważniejszych obrażeń
Ruch krajową 19 odbywa się wahadłowo, część pojazdów jadących w kierunku Kocka kierowanych jest w ul. Lipową i dalej przez Lubartów. przepływem pojazdów kierują policjanci. Utrudnienia w tym miejscu potrwają co najmniej 2 godziny.
Zdjęcia nadesłane przez naszego czytelnika Macieja. Dziękujemy.