Bank Społdzielczy z nową siedzibą

Bank Spółdzielczy w Lubartowie otworzył nową siedzibę. Po trwającym kilka miesięcy remoncie, przeniósł się do budynku GS SCh przy ulicy Lubelskiej 92. Pierwotnie jedna z informacji wskazywała, że w tym miejscu może powstać hipermarket Intermarche. Jak się jednak okazalo, część starego budynku od właścicieli odkupił Bank.  Przenieść tam ma się zarząd banku oraz pracownicy biurowi, którzy do tej pory pracowali w starej siedzibie. Jak się dowiedzieliśmy, to początek zmian w banku. Po przeprowadzce do nowego biura rozpocząć ma się też remont budynku, w którym bank miał dotychczasową siedzibę. Zmieni się zupełnie sala obsługi klienta, a na pierwszym piętrze powstać mają pokoje gdzie będą obsługiwani klienci "premium" banku. Przypomnijmy, że Bank Społdzielczy w Lubartowie obchodzi w tym roku okrągłą rocznicę swojej działalności. W zeszłym roku został laureatem nagrody starosty lubartowskiego Fryderyka Puły i otrzymał Statuetkę Złotego Lamparta.

Bank Spółdzielczy w Lubartowie otworzył nową siedzibę. Po trwającym kilka miesięcy remoncie, przeniósł się do budynku GS SCh przy ulicy Lubelskiej 92.

Pierwotnie jedna z informacji wskazywała, że w tym miejscu może powstać hipermarket Intermarche. Jak się jednak okazalo, część starego budynku od właścicieli odkupił Bank.  Przenieść tam ma się zarząd banku oraz pracownicy biurowi, którzy do tej pory pracowali w starej siedzibie.

Jak się dowiedzieliśmy, to początek zmian w banku. Po przeprowadzce do nowego biura rozpocząć ma się też remont budynku, w którym bank miał dotychczasową siedzibę. Zmieni się zupełnie sala obsługi klienta, a na pierwszym piętrze powstać mają pokoje gdzie będą obsługiwani klienci „premium” banku.

Przypomnijmy, że Bank Społdzielczy w Lubartowie obchodzi w tym roku okrągłą rocznicę swojej działalności. W zeszłym roku został laureatem nagrody starosty lubartowskiego Fryderyka Puły i otrzymał Statuetkę Złotego Lamparta.


https://interduo.pl/


Comments are closed.